EnglishLand – trzecia edycja

Share with others:

 

Dzisiaj chcę się z Wami podzielić całą górą materiałów przydatnych  w nauczaniu języka angielskiego. Bez względu na to, z jaką grupą wiekową pracujecie, na pewno znajdziecie tu coś ciekawego. EnglishLand to projekt realizowany przez nauczycieli i dla nauczycieli. Autorkami i pomysłodawczyniami tego projektu są Ania z English with Ann oraz Ewelina z English Tea Time. Współtwórcami zbioru pomysłów i materiałów, z których możecie w każdej chwili skorzystać jest cała grupa pozytywnie zakręconych anglistów, a ja mam przyjemność należeć do tej grupy. Do trzeciego numeru udało mi się przygotować trzy różne ćwiczenia z myślą wykorzystania ich w pracy z młodzieżą gimnazjalną:

 

 

Comparing things – ćwiczenie na stopniowanie przymiotników oraz parafrazowanie zdań

 

 

 

 

 

 

 

 

Internet problems – ćwiczenie pozwalające poznać i wyćwiczyć słownictwo związane z internetem (w zestawie nagranie z native speakerem)

Staying Connected Crossword – krzyżówka na znajomość słownictwa związanego z internetem

 

 

 

 

 

 

 

 

Te i wiele innych materiałów wraz z nagraniami do ćwiczeń, których autorami są inni nauczyciele współtworzący magazyn pobierzecie TUTAJ lub klikając na odpowiedni obrazek na prawym panelu na stronie angielskipodrodze.pl.

 

 

Share with others:

You may also like...